Marka Lanti działa na rynku modowym nieprzerwanie od ponad 10 lat. Jesteśmy firmą w całości polską, nasze ubrania szyjemy we własnej szwalni pod Częstochową. Sprzedajemy w naszym sklepie online, na licznych polskich i zagranicznych portalach sprzedażowych, prowadzimy również sprzedaż hurtową, dzięki czemu nasze ubrania spotkać można w setkach butików na całym świecie.

Hasłem przewodnim naszych działań jest "Simply Comfort" - skupiamy się na tym, żeby nasze ubrania były jednocześnie eleganckie i komfortowe. Projektujemy dla kobiet aktywnych, pewnych siebie, ceniących wygodę, jakość i sprytne rozwiązania. Jesteśmy szczególnie dumni z jakości naszych ubrań - są wykonane z najwyższej klasy materiałów i perfekcyjnie wykończone. Nasze Klientki to zauważają i doceniają.

Dla nas moda nie jest wartością samą w sobie. Jest narzędziem poprawiającym jakość i komfort życia kobiet. Ubrania muszą być na tyle eleganckie, żeby świetnie w nich wyglądać, a jednocześnie na tyle wygodne, żeby nie trzeba było przez cały dzień o nich myśleć. Muszą harmonizować z naszym aktywnym i pełnym wyzwań życiem. 

Jeśli myślisz podobnie - zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy otwarci na współpracę z influencerkami, bloggerkami, ciekawymi kobietami, które wyznają podobne zasady jak my. Jeśli publikujesz w Internecie, masz stałą grupę odbiorców, której chcesz przedstawić markę Lanti - skontaktuj się z nami. Chętnie zapoznamy się z Twoją twórczością! Bardzo zależy nam, aby nasze działania były spójne, dlatego weryfikujemy każde zgłoszenie indywidualnie pod kątem zgodności z naszą filozofią.

Kogo szukamy?

Jesteśmy zainteresowani współpracą z bloggerkami, które nie zajmują się wyłącznie modą. Zależy nam, aby Twój profil wykraczał poza tematy okołoubraniowe.

Co proponujemy?

W ramach współpracy barterowej z pozytywnie zweryfikowanymi osobami proponujemy trzy pakiety współpracy:

Pakiet 1:

Przesyłamy Ci wybrany przez Ciebie produkt, który prezentujesz w swoich kanałach social media i/lub na blogu. Oczekujemy kilku estetycznych zdjęć i kilku słów opinii o produkcie.

Pakiet 2:

Przesyłamy Ci 2-3 wybrane przez Ciebie produkty, które prezentujesz w swoich kanałach social media i/lub na blogu. Oczekujemy kilku zdań opinii o produktach i kilku postów ze zdjęciami.

Pakiet 3:

Przesyłamy Ci kilka wybranych przez Ciebie produktów, które prezentujesz w swoich kanałach social media i/lub na blogu. Oczekujemy kilku zdań opinii o produktach i kilku postów ze zdjęciami. Otrzymujesz indywidualny kod rabatowy przeznaczony dla Twoich czytelniczek - za każdy zakup w naszym sklepie z użyciem kodu, otrzymujesz ustalony z nami procent od wartości.

Współpraca stała:

Mamy propozycję dla tych influencerek, których twórczość szczególnie dobrze pasuje do naszej filozofii. Jeśli wiesz, że kobiety obserwujące Twoje publikacje chciałyby częściej otrzymywać informacje o naszej marce, istnieje możliwość podpisania umowy długoterminowej, w ramach której otrzymywałabyś cyklicznie pakiety naszych produktów do zaprezentowania swoim czytelniczkom. 

Gdzie się zgłosić?

Najlepiej napisz do nas mail na adres info@lanti.pl - na pewno się odezwiemy!