Lanti to polska marka modowa.

To wygodne, niezobowiązujące kroje, proste linie i spójna kolorystyka, po prostu piękna wygoda.

Propozycja dla kreatywnych, niebanalnych kobiet, które w każdej dziedzinie życia dbają o harmonię.

Miejski charakter sukienek, bluz i kardiganów Lanti sprawia, że sprawdzają się zarówno przy biurku, za kierownicą, jak i na spacerze po mieście.

W dobrym stylu, na czasie i wygodnie.

Filozofia Lanti

Trendy

Do trendów w Lanti podchodzimy na poważnie. Tylko po to, abyś Ty nie musiała. Tutaj to my ciężko pracujemy, przewalamy sterty magazynów i tysiące stron internetowych, spędzamy godziny w studio projektowym, a potem w szwalni, żebyś Ty mogła po prostu nosić modne i komfortowe ubrania, które towarzyszyć Ci będą przez wiele sezonów. Bez śledzenia trendów, bez kompletowania stylizacji, bez całej tej bieganiny. Po prostu – tak jak lubisz.

Fasony

To nad formą naszych ubrań spędzamy najwięcej czasu w studio projektowym. Godziny szkicowania, poprawiania, konsultacji kończą się stworzeniem prototypu. Każda rzecz jest przez nas osobiście testowana przed wprowadzeniem do kolekcji. Upewniamy się, że spełnia wymagania życia na naprawdę wysokich obrotach, podzielonego między biuro, samochód, dom, przedszkole i weekendowy wypad za miasto. Takiego, jakie same prowadzimy.

Tkaniny

Tkaniny syntetyczne już jakiś czas temu przestały być synonimem tandety, w której można się co najwyżej spocić. Na rynku jest dostępna szeroka gama mieszanek najwyższej jakości, które swój piękny wygląd i fantastyczne właściwości zachowują na długo. To właśnie po nie sięgamy. Dlaczego? Żebyś nie musiała się martwić, że po dwóch praniach bluzka straci fason, a sukienka po wyjściu z samochodu będzie pomięta i nie będzie mieć nic wspólnego z elegancją.

Wykonanie

Jesteśmy niezmiernie dumni z wykończenia naszych produktów, które jest najczęściej chwalonym przez nasze klientki aspektem. W Lanti wierzymy, że liczy się nie tylko to, co widać na pierwszy rzut oka, liczy się wnętrze. To właśnie takie detale jak idealne obszycie czy lamówka sprawiają, że rzeczy wyjątkowe wyróżniają się na tle tych zwyczajnych. Żeby czuć się luksusowo wcale nie musisz eksponować drogich metek – wystarczy, że czujesz tę jakość na własnym ciele.

Ludzie

Policzyliśmy kiedyś, że każda rzecz, zanim do Ciebie trafi, przechodzi przez ręce dwunastu osób. Od projektantki poprzez krojczego i krawcową, aż po studio fotograficzne i graficzne, by w końcu trafić na magazyn, a potem do wysyłki. Dbamy o to, by każda z tych dwunastu osób czuła się ważnym elementem tej układanki. Dzięki temu naszej pracy towarzyszy unikalna atmosfera. A Ty możesz być pewna, że kupując rzeczy z metką Lanti wspierasz rodzimych przedsiębiorców, artystów i rzemieślników.

Nazwa

Nazwę Lanti zainspirowało słowo "ribelanti", w języku esperanto oznaczające buntowniczkę, kobietę łamiącą schematy. Od początku chcieliśmy, by taka właśnie była nasza klientka - niezależna, nie dająca się zamknąć w stereotypach, patrząca na modę i życie z dystansem.