Zapraszamy klientów hurtowych do składania zamówień online. To wygodne i szybkie!

Zapraszamy również do współpracy na zasadzie dropshippingu.

Zarejestruj się jako klient hurtowy TUTAJ

..............................................................................................................................................

Ogólne warunki sprzedaży i współpracy handlowej obowiązujące na www.lanti.pl

Przedstawione poniżej warunki sprzedaży i współpracy handlowej stanowią wiążącą część każdej zawartej z nami ustnie, telefonicznie lub pisemnie umowy kupna-sprzedaży i przy odbieraniu towaru traktowane są jako znane, o ile pisemnie nie uzgodniono warunków specjalnych.

  1. Oferta cenowa

Ceny hurtowe oraz cennik dostępne są po zalogowaniu się jako hurtownik na www.lanti.pl Na stronie podane są ceny brutto. Zakup z 0% vat możliwy jedynie po zweryfikowaniu poprawności NIPu UE. Dla klientów z NIP UE przelicznik waluty wg obowiązujących tabel NBP z dnia poprzedzającego zakup.

  1. Rabaty:

O wysokości rabatu decyduje wartość zamówienia, która widoczna jest w trakcie realizacji zamówienia. W polu „kod” należy odpowiednio wpisać:

wpisz kod "rabat 5" kiedy Twoje zakupy przekroczą 500 zł netto 
wpisz kod "rabat 8" kiedy Twoje zakupy przekroczą 1000 zł netto 
wpisz kod "rabat 11” kiedy Twoje zakupy przekroczą 1500 zł netto

  1. Minimalna wartość zamówienia nie jest wymagana.

  1. Sposoby płatności:

- przedpłata na konto

- pobranie (tylko dla klientów z Polski)

- gotówka (odbiór osobisty)

  1. Sposoby zamawiania:

- sklep internetowy www.lanti.pl

- e-mail info@lanti.pl

- telefonicznie  lub +48 730 828 141

  1. Koszty dostawy

Koszty dostawy uzależnione są od wagi paczki, podawane są w trakcie zamówienia dla klientów z Polski. Dla klientów zagranicznych koszt dostawy podawany jest indywidualnie. Nasze przesyłki dostarczane są przez firmę UPS, ewentualnie przez wskazanego wcześniej kuriera.

  1. Czas realizacji zamówienia

Zależny jest od wielkości zamówienia i dostępności towaru na magazynie. Staramy się, aby termin realizacji nie przekraczał 7 dni, ale nie jest to czas gwarantowany.

  1. Wykorzystywanie zdjęć dla sklepów internetowych

Dla klientów, którzy sprzedają produkty naszej firmy za pomocą zdjęć, udostępniamy zdjęcia produktowe. Znajdą je Państwo na stronie danego produktu w zakładce „pobierz” oraz na stronie http://lanti.pl/pl/pobierz-zdjecia

  1. Dropshipping

Istnieje możliwość współpracy na zasadach dropshippingu. W przypadku pytań, prosimy o kontakt drogą telefoniczną i mailową.